shapka_top.jpg

Головна > Ремонт електро котлів і водонагрівачів KOSPEL > Запчастини для котлів KOSPEL

Авторизований сервісний центр KOSPEL-СПД Клименко А.В.

З сервісною службою компанії KOSPEL SA (Польща) співпрацюємо з 2010 р. За цей час спільно з виробником провели навчання фахівців більше 40 авторизованих сервісних центрів (список сервісних центрів в Україні). Відкрили інформаційну лінію підтримки KOSPEL для партнерів і споживачів тел. +38 (044) 360-85-97 (лінія працює з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 16.00 за київським часом). Організували постійно діючий склад запасних частин і комплектуючих до електричних котлів і проточних водонагрівачів KOSPEL, нових і знятих з виробництва моделей, що дозволяє виконати ремонт будь-якої складності за один візит.

Надаємо наступні послуги:

  • Вводимо в експлуатацію (ставимо на гарантію) нові електрокотли і водонагрівачі KOSPEL в гарантійними умовами виробника, зазначеними в інструкції користувача. Перелік робіт включає перевірку правильності монтажу обладнання, перевірку або підключення електричної частини, включення і налаштування роботи обладнання, установку заданих режимів роботи, підключення кімнатного термостата (програматора), інструктаж користувача, оформлення гарантійних документів. Послуга платна.
  • Виконуємо гарантійний ремонт електрокотлів і проточних водонагрівачів KOSPEL, поставлених на гарантію нашим сервісним центром, виконується безкоштовно (включаючи заміну запчастин та транспортні послуги) при виконанні гарантійних умов, зазначених в інструкції користувача.
  • Виконуємо післягарантійний ремонт електрокотлів і проточних водонагрівачів KOSPEL.
  • Виїжджаємо (транспортні послуги) до замовника з необхідним набором інструментів і запчастин.

Всі роботи виконуються тільки по місцю монтажу обладнання, яке має бути підключений
до систем енергопостачання, водопостачання та / або системі опалення.
Надається гарантія на виконані роботи та замінені запчастини.